Šampano namai “Ayala” pristato 2002 metų derliaus naujienas!

AYALA - tai klasikiniai prancūzų šampano namai įkurti 1860 m. Jiems būdingas išskirtinis dėmesys vynuogių derliams. Pasak Ayala rūsio meistro Nicolo Klym , 2002 metai nors ir prasidėjo nelabai tinkamomis augti vynuogėms klimato sąlygomis, bet baigėsi puikiai subrandindami derlių. Vynuogės buvo ypatingai geros kokybės.
Ayala pirmieji šampano namai pagaminę šampaną be cukraus Ayala Zero Dosage. Tai pačius natūraliausius aromatus ir skonius atspindintis šampanas, pagamintas pagal unikalią technologiją, visiškai nenaudojant cukraus. Tai gyvumo, tyrumo, natūralumo pavyzdys.
Didmeninė kompanija „JK Gėrimų namai" ir Konjako parduotuvė „Cognac boutique" pristato pačius naujausius Ayala šampanus:
Ayala Blanc de Blancs 2002
Tai šveisiai gelsvos spalvos gėrimas, kupinas vaisinių aromatų. Tai 100% Chardonnay, lengvas, gaivus, elegantiškas 5 metus brandintas šampanas, puikiai tinkantis aperityvui.
Ayala Cuvee Perle d‘Ayala 2002
Ypatingai skaidrus, blyškios aukso spalvos gėrimas, kuriame ryškūs citrusinių vaisių aromatai. Juntami vanilės skoniai. Šampanas yra brandinamas su natūraliu kamsčiu. Tai gaivus, pagamintas iš 80% Chardonnay ir 20% Pinot Noir vynuogių. Tai 5 metus brandintas šampanas, ekspertai rekomenduoja derinti prie carpaccio, antienos foie gras, lašišos, ravioli, lobsterio.
Ayala Cuvee Perle d‘Ayala Nature 2002
Tai pats natūraliausias šampanas, kurio sudėtyje nėra cukraus. Blyškios geltonos spalvos, citrusinių vaisių aromatus turintis gėrimas. Jame lengvai juntamos vanilės natos, šampanas brandintas 5 metus, su natūraliu kamsčiu. Tai gaivus, pagamintas iš 80% Chardonnay ir 20% Pinot Noir vynuogių. Šampanas, dera prie carpaccio, antienos foie gras, lobsterio įvairių žuvies patiekalų.
Didmeninėje kompanijoje „JK Gėrimų namai" ir Konjako parduotuvėje „Cognac boutique" rasite:
Ayala Brut "Blanc de Blanc 2000"

Ayala Brut "Zero dosage"

Ayala Brut 1999

Ayala Brut Cuvee "Perle d'Ayala 2000"

Ayala Brut Majeur

Ayala Brut Rose Majeur

Ayala Cuvee Perle d'Ayala Millesime 2002

Ayala Cuvee Perle d'Ayala Nature Millesime 2002

Ayala Demi-Sec

Ayala Rose "Zero Dosage"

Ayala šampano namų unikalus brandinimo metodas, atskleidžia tik jiems būdingus aromatus ir garantuoja šampano kokybę!