Įspūdingas pirkinys šampanas - Methuselah of Champagne Deutz Amour de Deutz 1999 - už įspūdingą 30 000 $ kainą!

2010 metų liepos 11-18 dienomis San Luis Obispo ir Santa Barbara apygardose, buvo pristatytas ypatingai retas šampanas - Methuselah of Champagne Deutz Amour de Deutz 1999. Labdaros aukcione "The 26th annual Central Coast Wine Classic" jis buvo parduotas už 30,000 $ vyno kolekcionieriams Cole and Jeannie Davis.
Tai ypatingas, 6 litrų talpos šampano butelis, pažymėtas 105 numeriu (iš 365). Fabrice Rosset, Champagne Deutz ir Delas Frères namų vadovas pabrėžė, kad jiems labai džiugu, kad tai tapo pirmuoju Methuselah of Champagne Deutz Amour de Deutz 1999 šampano buteliu pasiekusiu Amerikos žemyną.

Konjako parduotuvė „Cognac boutique" pristato Champagne Deutz namus įkurtus 1838 m. Tai išskirtinis gamintojas naujausias gamybos technologijos derinantis su senosiomis šampano brandinimo tradicijomis. Deutz namai ypatingą dėmesį skiria vynuogių atrinkimui, kurios yra auginamos tik Montagne de Reims, the Cote de Blancs, Marne Valley regionuose. Šie esminiai šampano namų gamybos principai padeda užtikrinti puikią Deutz gėrimų kokybę.