Henriot

Henriot šampano namai buvo įkurti 1808 m. Jų įkūrėju yra laikomas - Apolline Godinot. „Henriot“ priklauso išskirtinei gamintojų grupei, tai šampano namai, kurie yra valdomi pačios Henriot šeimos. Jau 7 kartos puoselėdamos tradicijas, kiekvienais metais pagamina apie 1,8 mln. butelių unikalaus, elegantiško skonio gėrimų.

Šiuo metu šampano namams vadovauja 37 metų Stanislas Henriot, namus paveldėjęs iš savo tėvo (vardas, pavardė). Laikydamasis išskirtinių šampano gamybos tradicijų, kuria rafinuoto, elegantiško, modernaus šampano prekės ženklą.

Šampanas „Henriot“ namuose gaminamas pagal senai nusistovėjusias tradicijas, iš kruopščiai atrinktų, geriausių vynuogių derlių. Jo skonio subtilybės yra lengvai atpažįstamos tarp kitų gamintojų. Stiprus, charakteringas gėrimas atspindi šeimos gyvavimo filosofiją. Visi Henriot šampanai yra brandinami ilgiau nei yprasti, tai jiems suteikia ypatingo skonio rafinuotumo, kompleksiškumo. Šampano namai yra vertinami 85 balais.

Henriot šampanai yra gerai žinomi Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Japonijos ir kt. rinkoms.

www.champagne-henriot.com/