Duncan Taylor & Co

Nepriklausomas pilstytojas Duncan Taylor & Co turi vieną didžiausių privačių škotiško viskio kolekcijų pasaulyje. Ištisus dešimtmečius kompanija perka patį geriausią viskio spiritą iš žymiausių Škotijos daryklų ir brandina jį pačių atrinktose statinėse. Per metus ši kompanija išpilsto apie 500 000 viskio butelių. Nors tai ir yra palyginti nedidelis kiekis, tačiau viskis paprastai būna statinės stiprumo, nefiltruotas bei nedažytas karamele, todėl vertinamas labiau negu tokių savybių dažniausiai neturintis pačių distiliuotojų pilstomas gėrimas. Tarp šios firmos pilstomų salyklinių viskių galima rasti ir labai retų egzempliorių, kurie buvo distiliuoti šiuo metu jau uždarytose daryklose.

Šio pilstytojo produkcija yra pripažinta daugybės viskio ekspertų bei surinkusi galybę apdovanojimų tarptautiniuose konkursuose (International Wines and Spirits Competition, Whisky Magazine, Jim Murray Whisky Awards, Malt Maniacs, Malt Advocate).

Kompanijos asortimentas:

Peerless - mažiausiai 40 metų brandinti, neskiesti, nedažyti, nefiltruoti viskiai. Ypatinga ir labai reta kolekcija, o jos kainos ir kokybės santykis yra ypač aukštas, palyginus su pačių gamyklų pilstomais viskiais.

Rarest of the Rare Collection - šie salykliniai viskiai yra iš jau nebeegzistuojančių daryklų, todėl jie ypač reti ir sunkiai gaunami.

Rare Auld Collection - aukštos kokybės salykliniai ir grūdiniai viskiai iš skirtingų Škotijos viskio regionų. Savaime suprantama - neskiesti, nefiltruoti šaltąja filtracija, bei nedažyti karamele - galima sakyti „tiesiai iš statinės".

Premium Blends - pačios kompanijos sumaišyti viskiai (Rare Auld 38yo Blend, Black Bull 12, 30 ir 40 metų amžiaus).

Lonach Collection - labai ilgai brandinti salykliniai viskiai, natūralaus stiprumo, tačiau nebe single cask, bet sumaišyti iš kelių to paties amžiaus statinių ir kilę iš tos pačios spirito daryklos.

NC2 Range - šie viskiai demonstruoja išskirtinį kiekvienos daryklos viskio charakterį. Visi jie yra natūralūs, nefiltruoti šaltai, bei dirbtinai nedažyti. Dauguma jų yra brandinti 10-16 metų.

Battlehill - jauni salykliniai viskiai, kurių amžius 6-10 metų. Battlehill pavadinimas kilo nuo 16 amžiuje vykusių mūšių tarp škotų klanų.

Octave & Quarter Cask Range - šias mažas statines galima įsigyti kiekvienam norinčiam. Iš jų bus galima gauti atitinkamai apie 70 ir 150 butelių.

Whisky Galore - tai naujos kartos (t.y. devintojo bei dešimtojo dešimtmečio derliaus) škotiški salykliniai viskiai, taip pat nedažyti, neskiesti ir nefiltruoti.