Gordon & MacPhail

Gordon & MacPhail yra didžiausias ir tikriausiai patikimiausias pasaulyje nepriklausomas viskio pilstytojas. Nuo ko viskas prasidėjo? James Gordon ir John Alexander MacPhail 1895 metų gegužę paskelbė, kad atidaro savo didžiąją centrinę parduotuvę, Elgino miestelyje. Joje jie žadėjo savo klientams pateikti aukščiausios kokybės prekes, tinkamomis kainomis.

Jau daugiau kaip šimtą metų, G&M patys išsirenka ką tik išdistiliuotą salyklinį spiritą ir jį patalpina į taip pat pačių atrinktas geriausias statines. Tada būsimas viskis brandinamas arba kompanijos arba distiliuotojų sandėliuose, kol ateina tinkamas metas išpilstyti į butelius. Tokia firmos politika nesikeičia jau labai ilgą laiką, todėl G&M yra sukaupę milžiniškas tikrai retų bei ypatingai senų viskių atsargas. Jie netgi tvirtina, kad turi tikriausiai plačiausią viskio pasirinkimą pasaulyje, kurio didžiąją dalį galima pamatyti jų parduotuvėje, Elgine.

G&M yra išpilstę tokius viskius kaip 65 metų senumo Macallan ir jų pasididžiavimas - seniausi pasaulyje viskiai - 70 (!) metų brandinti Mortlach bei Glenlivet. Jų labiau įprasti produktai taip pat yra vieni iš geriausių, atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį.

Gordon & MacPhail priklausantys prekės ženklai: Connoisseurs Choice, Macphail's bei keletas kitų, gerai žinomų viskio pasaulyje vardų. Taip pat jiems priklauso salyklinio viskio darykla Benromach.