Naujienos

Nuo sausio 2d. yra pirmą kartą Lietuvoje pristatomos naujos ISLAY viskio daryklos bei jų viskiai

BRUICHLADDICH 16YO Islay Single Malt Scotch Whisky /46%/
KILCHOMAN 100% Islay Single Malt Scotch Whisky /50%/

O taip pat ir viskiai, KAI KURIE PIRMĄ KARTĄ:

Jim Murray's Whisky Bible Awards

„JK Gėrimų namai“ pristato naują šampanų projektą japoniško maisto restorane LABUKI (HELIOS pramogų centras, II aukštas, Didžioj

„JK Gėrimų namai" pristato vieną didžiausių Lietuvoje šampano meniu japoniško maisto restorane „Labuki". Tai unikali galimybė paragauti daug skirtingų rūšių pilstomo taurėmis šampano. Pasak „JK Gėrimų namų" atstovų, tai džiugi žinia japoniško maisto ir šampano gerbėjams, nes sushi ir šampanas - tai geriausias derinys!

UAB “JK Gėrimų namai” pristato natūralų obuolių sidrą – Christian Drouin Cidre de Normandie Brut!

Christian Drouin tai geriausias pasaulyje kalvadoso gamintojas, per visą namų gyvavimo istoriją laimėjęs daugiausiai apdovanojimų. 1638 metais pradėjęs gaminti natūralų obuolių sidrą, apie 1960 metus oficialiai įkurė - Christian Drouin namus.
Jų tikslas buvo sukurti ir pagaminti geriausią kalvadosą pasaulyje. 1995 metais European Foundation apdovanojo Christian Drouin - European Prestige Grand Prix už visą produkciją, kuri yra laikoma kalvadoso pavyzdžiu.

Šampano namai “Ayala” pristato 2002 metų derliaus naujienas!

AYALA - tai klasikiniai prancūzų šampano namai įkurti 1860 m. Jiems būdingas išskirtinis dėmesys vynuogių derliams. Pasak Ayala rūsio meistro Nicolo Klym , 2002 metai nors ir prasidėjo nelabai tinkamomis augti vynuogėms klimato sąlygomis, bet baigėsi puikiai subrandindami derlių. Vynuogės buvo ypatingai geros kokybės.