Frapin

1270 - pirmieji dokumentiniai FRAPIN giminės patvirtinimai
1494 - FRAPIN šeimoje gimė FRANCOIS RABLE (1494 - 1553.04.09) - žymus Prancūzų rašytojas, antikinės literatūros bei kalbų žinomas, medicinos daktaras, Renesanso atstovas. Žymiausias jo kūrinys - tai fantastinis romanas „Gargantiua ir Pantagriuelis". Tai pasakojimas apie milžino Gargantiua ir jo sūnaus Pantagriuelio gyvenimą, darbus ir kalbas
1697 - Prancūzijos karalius LOUIS XIV (Karaliaus LOUIS XIII sūnus), kuris valdė Prancūziją nuo 1643 iki 1715 metų, patvirtino FRAPIN šeimos dvarininkų herbą
1889 - Paryžiuje atidaromas EIFELIO bokštas / Frapin rūsių konstrukcijos yra to pačio konstruktoriaus darbas/ Frapin sukūrė ekspozicinę spinta, kuri buvo eksponuojama per EIFELIO bokšto atidarymą, yra dar ir šiuo metu!
1979 - Frapin konjako namų Prezidente tampa Genevieve Cointreau ( Genevieve RENAUD ištekėjo už Max COINTREAU 1946 ; jie turi 7 vaikus), o vadovauti pradeda jos dukra Beatrice Cointreau. Beatrice Cointreau 2009 metais pakeičia jos brolis Jean - Pierre Cointreau.
1994 - FRAPIN konjako namai, švenčiant Francois RABLE 500 metų gimimo jubiliejų pagamina tik 600 konjako grafinų - „laikrodžių". Grafinas dekoruotas 24 karatų auksu
2000 - Frapin pristato Cigar Blend Grande Champagne Cognac ir Extra Grande Champagne Cognac
2001 - Frapin pristato CUVEE FRANCOIS RABELAIS (CRYSTAL BACCARAT) , tik 550 vnt
2004 - Frapin konjako namai pradėti importuoti ir pardavinėti Lietuvoje
2005 - konjako namai pristato unikalus dizaino ir formos Cuvee P.FRAPIN 1888 / tik 1888 vnt.
2005 - konjako namai FRAPIN pagal specialų užsakymą bei pagal specialią receptūrą pagamina konjaką „SNORAS XO Cognac" (pagaminta 1000 individualiai sunumeruotų kolekcinių butelių)
2008 - konjako namai FRAPIN pagal specialų užsakymą bei pagal specialią receptūrą pagamina konjaką „SNORAS XO Cognac" (pagaminta 1000 individualiai sunumeruotų kolekcinių butelių, II išpilstymas)
2009 - Frapin pristato naujo dizaino VIP XO Grande Champagne Cognac
2011 - Frapin pristato naujo dizaino Fontpinot XO Grande Champagne Cognac
FRAPIN konjako namai vieni iš didžiausių vynuogynų, esančių tik Grande Champagne subregione, savininkai: iš 300 ha Ugni Blanc vynuogėmis užsodinta 215 ha. Frapin vynuogynai yra pavyzdys „protingos žemdirbystės". Ši filosofija apima visus parametrus, kurie yra žinomi ir turi įtakos galutinio produkto kokybei: vynmedžių auginimą, kenkėjų naikinimą, oro sąlygas, dirvožemį ir t.t. Vynmedžiai kultivuojami tradiciškai, tausojant vietinį dirvožemį, kiekvienais metais atkuriant jo natūralius elementus: žemė ilsisi mažiausiai 7 metus prieš sodinant naujus vynmedžius, tokiu būdu kenkėjai kurie minta vynmedžių šaknimis yra visiškai sunaikinami, o kartu su jais ir įvairiausių ligų grėsmė. Frapine derlius renkamas rankomis, vynuogių kekės nedelsiant vežamos presuoti.
Frapin konjako namai patys atlieka distiliaciją, ąžuolo statinėse brandina eaux-de-vie ir išpilsto tik savo vardu gaminamą konjaką. Priklauso istorinė pilis CHATEAU FONTPINOT. FRAPIN konjako namai turi labai senų konjako rezervų, kurie yra pagaminti dar iki 1870 metų. Šie rezerviniai konjakai yra skiriami retų ir išskirtinių konjakų gamybai/maišymui, tokių kaip pav. Cuvee P.FRAPIN 1888; Cuvee Francois RABLE.